CO TO JEST CHIROPRAKTYKA?

Terapia manualna oparta na dogłębnej analizie układu ruchu i zaburzeń w nim powstających.

Dzięki swej unikalnej technice w sposób możliwie delikatny, a jednak bardzo efektywny, potrafi zrównoważyć układ ruchu i zniwelować takie objawy jak bóle głowy czy stawów obwodowych, bóle kręgosłupa, nerwobóle oraz wiele innych schorzeń będących wtórnie związanych z czynnościowymi zaburzeniami w narządzie ruchu.

Chiropraktyka analizuje proces powstawania choroby i eliminuje zaburzenia czynnościowe aparatu ruchu i narządów wewnętrznych, tj. stany, gdzie mimo braku patologii w obiektywnych badaniach lekarskich utrzymują się dolegliwości zmuszające pacjenta do przewlekłego przyjmowania leków.

Chiropraktyka jest wykładana w wielu szkołach na świecie, istnieje zatem jej wiele odmian - od mechanistycznych opartych na bezpośrednim uruchamianiu stawów i kończyn, aż po techniki odruchowo oddziaływujące na aparat ruchu i cały organizm w celu pobudzenia jego wrodzonej możliwości do samoregulacji.

Zawód chiropraktyka powstał w Stanach Zjednoczonych w 1895 roku. Chiropraktyka rozwija się w szczególnie intensywnie w krajach, w których społeczeństwo uświadamia sobie jak negatywnie, brak ruchu w codziennym życiu człowieka, wpływa na jego zdrowie, a co za tym idzie samopoczucie. wróć >>

http://kulnaro.pl/fresh-fingers-zapomnij-o-grzybicy-na-zawsze/
Zdrowe, zadbane stopy!
http://kulnaro.pl/fresh-fingers-zapomnij-o-grzybicy-na-zawsze/